Svářečka pro PVC podlahové krytiny je nezbytným pomocníkem při vodotěsném svařování krytin za studena s širokou škálou šířek spár od 0,3 do 4 mm. Díky této svářečce můžete provádět opravy s maximální precizností a dosáhnout trvalého a vodotěsného spoje, který zabraňuje zvedání hran švu. Svařování vinylových tapet, PVC fólií, rohoží či zpevnění smyček koberců se s touto svářečkou stane hračkou. Balení obsahuje detailní postup použití a díky obsahu svářečky vystačíte na cca 15 metrů sváru. Hlavní... Celý popis

Koupit za 277 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Svářečka pro PVC podlahové krytiny je nezbytným pomocníkem při vodotěsném svařování krytin za studena s širokou škálou šířek spár od 0,3 do 4 mm. Díky této svářečce můžete provádět opravy s maximální precizností a dosáhnout trvalého a vodotěsného spoje, který zabraňuje zvedání hran švu. Svařování vinylových tapet, PVC fólií, rohoží či zpevnění smyček koberců se s touto svářečkou stane hračkou. Balení obsahuje detailní postup použití a díky obsahu svářečky vystačíte na cca 15 metrů sváru.

Hlavní parametry:
- Typy těsných spojů: TUBA A (pro zátěžové a bytové PVC), TUBA T (pro PVC s filcovou podložkou), TUBA C (pro opravné práce s šířkou spáry 0,3 - 4 mm)
- Určeno pro vodotěsné svařování podlahových krytin z PVC za studena
- Spáry od 0,3 do 4 mm
- Ideální pro svařování vinylových tapet, PVC fólií, rohoží z PVC a zpevnění smyček koberců
- Balení obsahuje podrobný postup použití
- Délka sváru: cca 15 metrů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Werner Müller

Určitě si přečtěte

Články odjinud