S lisem na brambory Westmark Triangel je příprava lahodných bramborových pokrmů hračka! Tento masivní lis je vyroben z kvalitní nerezové oceli, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Díky jednoduché obsluze a údržbě si s ním snadno poradí každý kuchař, ať už jste začátečník nebo zkušený profík. Lis na brambory Westmark Triangel je skvělým pomocníkem při přípravě bramborových těst, ale rozhodně není jeho využití omezené pouze na brambory. Ideálně se hodí i pro lisování vařených... Celý popis

Koupit za 1 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S lisem na brambory Westmark Triangel je příprava lahodných bramborových pokrmů hračka! Tento masivní lis je vyroben z kvalitní nerezové oceli, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Díky jednoduché obsluze a údržbě si s ním snadno poradí každý kuchař, ať už jste začátečník nebo zkušený profík. Lis na brambory Westmark Triangel je skvělým pomocníkem při přípravě bramborových těst, ale rozhodně není jeho využití omezené pouze na brambory. Ideálně se hodí i pro lisování vařených brambor pro přípravu bramborového těsta či na rychlou přípravu zmrzlinových špaget, polévkových těstovin či pyré. S tímto lisem na brambory vám příprava oblíbených pokrmů půjde jako po másle!

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel
- Jednoduchá obsluha a údržba
- Vhodný pro lisování vařených brambor, bramborové těsto, zmrzlinové špagety, polévkové těstoviny, pyré apod.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Westmark

Články odjinud