Představujeme vám tradiční louskáček na ořechy od značky Westmark, který vám usnadní otevírání ořechů bez námahy. Jeho elegantní design a kvalitní provedení z lakovaného hliníku z něj činí skvělý doplněk do každé kuchyně. S délkou 15 cm se jedná o praktický nástroj, který vám umožní rychle a snadno dostat se k lahodnému jádru ořechu. S louskáčkem od Westmarku bude otevírání ořechů hračkou! Hlavní parametry: - Značka: Westmark - Materiál: lakovaný hliník - Délka: 15 cm - Klasické provedení

Koupit za 206 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám tradiční louskáček na ořechy od značky Westmark, který vám usnadní otevírání ořechů bez námahy. Jeho elegantní design a kvalitní provedení z lakovaného hliníku z něj činí skvělý doplněk do každé kuchyně. S délkou 15 cm se jedná o praktický nástroj, který vám umožní rychle a snadno dostat se k lahodnému jádru ořechu. S louskáčkem od Westmarku bude otevírání ořechů hračkou!

Hlavní parametry:
- Značka: Westmark
- Materiál: lakovaný hliník
- Délka: 15 cm
- Klasické provedení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Westmark

Články odjinud