S odpeckovací jehlou z ušlechtilé nerezové oceli a tělem z kvalitního plastu bude odpeckování ovoce hračkou! Tento šikovný pomocník je ideální pro odstranění pecek z menšího množství ovoce. Díky záruce na 5 let si můžete být jisti, že vám bude dlouho sloužit. A co víc, po použití ho můžete jednoduše umýt v myčce na nádobí. S kompaktními rozměry 131 x 89 x 25 mm se snadno vejde do každé kuchyně. Skvělý pomocník pro každého milovníka čerstvého ovoce! Hlavní parametry: - Materiál: ušlechtilá nerezová... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S odpeckovací jehlou z ušlechtilé nerezové oceli a tělem z kvalitního plastu bude odpeckování ovoce hračkou! Tento šikovný pomocník je ideální pro odstranění pecek z menšího množství ovoce. Díky záruce na 5 let si můžete být jisti, že vám bude dlouho sloužit. A co víc, po použití ho můžete jednoduše umýt v myčce na nádobí. S kompaktními rozměry 131 x 89 x 25 mm se snadno vejde do každé kuchyně. Skvělý pomocník pro každého milovníka čerstvého ovoce!

Hlavní parametry:
- Materiál: ušlechtilá nerezová ocel, plast PA
- Odpeckovací jehla z nerezové oceli
- Záruka 5 let
- Možnost umytí v myčce na nádobí
- Rozměry: 131 x 89 x 25 mm
Zobrazit více

Články odjinud