Sklepní okno Wolfa o rozměrech 120 x 60 cm s izolačním sklem v hnědé barvě je skvělým řešením pro vaše sklepní prostory. Díky odolnosti jednotlivých částí okna proti korozi je ideální i pro vlhké prostředí, kde mnoho jiných oken selže. Navíc sklepní okna Wolfa vynikají svou snadnou údržbou a vysokou odolností vůči nepřízni počasí. Díky nim si můžete být jisti, že vaše sklepní prostory budou dobře chráněny a zároveň dobře osvětleny. Hlavní parametry: - Rozměry: 120 x 60 cm - Typ skla: izolační sklo... Celý popis

Koupit za 2 630 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sklepní okno Wolfa o rozměrech 120 x 60 cm s izolačním sklem v hnědé barvě je skvělým řešením pro vaše sklepní prostory. Díky odolnosti jednotlivých částí okna proti korozi je ideální i pro vlhké prostředí, kde mnoho jiných oken selže. Navíc sklepní okna Wolfa vynikají svou snadnou údržbou a vysokou odolností vůči nepřízni počasí. Díky nim si můžete být jisti, že vaše sklepní prostory budou dobře chráněny a zároveň dobře osvětleny.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 120 x 60 cm
- Typ skla: izolační sklo
- Barva: hnědá
- Odolnost proti korozi
- Snadná údržba
- Vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Wolfa
Dřevěná okna ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud