XTline XT106210 pokosová pila s laserem a pojezdem
Doprava:
zdarma
Skladem
100 %
XTline XT106210 pokosová pila s pojezdem a laserem 210mm 1700W
Doprava:
zdarma
Skladem
99 %
XTline XT106210
98 %
XTLINE Pokosová pila s pojezdem a laserem 1700 W, 210 mm
98 %
Popis
Hlavní parametry:
- Napětí: 230V/50Hz
- Příkon: 1700W
- Otáčky: 4500 ot/min
- Průměr kotouče: 210 mm
- Prořez 90° / 90°: 230x60 mm
- Prořez 90° / 45°: 230x35 mm
- Prořez 45° / 90°: 155x60 mm
- Prořez 45° / 45°: 155x35 mm
- Sklon řezu: 0°-45°
- Upínání kotouče: 30 mm
- Soft-start: NE
- Hladina akustického tlaku (LpA): 105,9 dB
- Hladina akustického výkonu (LwA): 118,9 dB
- Izolace: třída ochrany II
- Krytí: IP20
- Hmotnost: 9,5 kg
Obsah balení:
- Klíč
- Pilový kotouč
- Vak na prach
Hlavní parametry:
- Napětí: 230V/50Hz
- Příkon: 1700W
- Otáčky: 4500 ot/min
- Průměr kotouče: 210 mm
- Prořez 90° / 90°: 230x60 mm
- Prořez 90° / 45°: 230x35 mm
- Prořez 45° / 90°: 155x60 mm
- Prořez 45° / 45°: 155x35 mm
- Sklon řezu: 0°-45°
- Upínání kotouče: 30 mm
- Soft-start: NE
- Izolace: třída ochrany II
- Krytí: IP20
- Hmotnost: 9,5 kg
Obsah balení:
- Klíč
- Pilový kotouč
- Vak na prach
Parametry
| Výrobce | XTline |
| S pojezdem | ano |
| Výkon | 1700 W |
| Průměr kotouče | 210 mm |
| Kapovací | ano |
| Max. hloubka řezu | 60 mm |
| Typ pohonu | elektrické |
| Určení | na dlažbu a obklady |
| Kompaktní a lehké pokosové pily | ano |
| Otáčky kotouče | 4500 ot./min |
| Napětí | 230 V |
| Upínací otvor | 30 mm |