XTline XT106255 Pokosová pila s pojezdem a laserem 2000 W, 255 mm
Doprava:
zdarma
Skladem
98 %
XTline XT106255
Doprava:
zdarma
Skladem
97 %
Pokosová pila s laserem 255mm, 2000W, XTline XT106255
98 %
XTLINE Pokosová pila s pojezdem a laserem 2000 W, 255 mm - XT106255
98 %
XTline XT106255
Popis
Hlavní parametry:
- Napětí: 230V/50Hz
- Příkon: 2000 W
- Otáčky: 4500 ot/min
- Průměr kotouče: 255 mm
- Prořez 90° / 90°: 305x90 mm
- Prořez 90° / 45°: 305x56 mm
- Prořez 45° / 90°: 210x90 mm
- Prořez 45° / 45°: 210x56 mm
- Sklon řezu: 0-45°
- Upínání kotouče: 30 mm
- Soft-start: NE
- Hladina akustického tlaku (LpA): 99 dB
- Hladina akustického výkonu (LwA): 110 dB
- Izolace: třída ochrany II
- Krytí: IP20
- Součást balení: klíč, pilový kotouč, vak na prach
- Obal: krabice
- Hmotnost: 15,5 kg
Hlavní parametry:
- Napětí: 230V/50Hz
- Příkon: 2000 W
- Otáčky: 4500 ot/min
- Průměr kotouče: 255 mm
- Prořez 90° / 90°: 305x90 mm
- Prořez 90° / 45°: 305x56 mm
- Prořez 45° / 90°: 210x90 mm
- Prořez 45° / 45°: 210x56 mm
- Sklon řezu: 0-45°
- Upínání kotouče: 30 mm
- Soft-start: NE
- Izolace: třída ochrany II
- Krytí: IP20
- Obal: krabice
- Hmotnost: 15,5 kg
Parametry
| Výrobce | XTline |
| S pojezdem | ano |
| Výkon | 2000 W |
| Průměr kotouče | 255 mm |
| Typ pohonu | elektrické |
| Kapovací | ano |
| Max. hloubka řezu | 305 mm |
| Určení | na dlažbu a obklady |
| Napětí | 230 V |
| Elektrické pokosové pily | ano |
| Otáčky kotouče | 4500 ot./min |
| Upínací otvor | 30 mm |