Xyladecor Tvrdý Voskový Olej je prémiový parketový olej na vodní bázi, který poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení a poškrábání díky extra vosku, který zajišťuje vodoodpudivý efekt. Tento olej je ideální pro dřevěné podlahy, schodiště a dokonce i nábytek v koupelnách. Jeho krémová konzistence usnadňuje aplikaci, zlepšuje strukturu dřeva a nezpůsobuje nepříjemné zápachy. Navíc vyživuje dřevo a vytváří elegantně matný saténový film, který chrání povrch před mechanickým opotřebením. Hlavní... Celý popis

Koupit za 429 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Xyladecor Tvrdý Voskový Olej je prémiový parketový olej na vodní bázi, který poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení a poškrábání díky extra vosku, který zajišťuje vodoodpudivý efekt. Tento olej je ideální pro dřevěné podlahy, schodiště a dokonce i nábytek v koupelnách. Jeho krémová konzistence usnadňuje aplikaci, zlepšuje strukturu dřeva a nezpůsobuje nepříjemné zápachy. Navíc vyživuje dřevo a vytváří elegantně matný saténový film, který chrání povrch před mechanickým opotřebením.

Hlavní parametry:
- Prémiový parketový olej na vodní bázi s extra voskem
- Odolný proti opotřebení a poškrábání
- Vytváří vodoodpudivý efekt
- Krémová konzistence pro snadnou aplikaci
- Ideální pro dřevěné podlahy, schodiště a nábytek v interiéru
- Vytváří elegantně matný saténový film
- Vyživuje dřevo a zlepšuje jeho strukturu
- Teoretická vydatnost až 16 m2/L
- Doba schnutí: dotykově suchý za 4 hodiny, úplně suchý za 24 hodin
Zobrazit více

Parametry

Značka Xyladecor
Odstín transparentní
Použití interiéry
Velikost balení 0.75 l
Tvrdé voskové oleje ano

Články odjinud