Ochrana vašich dýchacích orgánů je nyní ještě snadnější díky této protiprašné masce s ventilem. S třídou ochrany P1 podle normy EN 149: 2001 poskytuje spolehlivou ochranu před netoxickými pevnými částicemi, aerosoly pevných částic a aerosoly do 4 NPK. Maska je ideální pro použití v potravinářském, dřevařském, zemědělském a stavebním průmyslu. Balení obsahuje 3 ks filtrů, takže máte dostatek prostředků k ochraně vašeho dýchacího systému. Hlavní parametry: - Třída ochrany: P1 - Norma: EN 149: 2001... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích orgánů je nyní ještě snadnější díky této protiprašné masce s ventilem. S třídou ochrany P1 podle normy EN 149: 2001 poskytuje spolehlivou ochranu před netoxickými pevnými částicemi, aerosoly pevných částic a aerosoly do 4 NPK. Maska je ideální pro použití v potravinářském, dřevařském, zemědělském a stavebním průmyslu. Balení obsahuje 3 ks filtrů, takže máte dostatek prostředků k ochraně vašeho dýchacího systému.

Hlavní parametry:
- Třída ochrany: P1
- Norma: EN 149: 2001
- Ochrana před: netoxickými pevnými částicemi, aerosoly pevných částic a aerosoly do 4 NPK
- Využití: potravinářský průmysl, dřevařský průmysl, zemědělský průmysl, stavební průmysl
- Počet kusů v balení: 3
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Yato

Články odjinud