Yato YT-74862 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochranná polomaska Yato v bílé barvě s ventilem a třídou filtrace FFP1 je skvělým pomocníkem pro ochranu vašeho dýchacího systému před škodlivými látkami ve vzduchu. Díky svému designu a kvalitním materiálům poskytuje spolehlivou ochranu při práci v prostředí s nebezpečnými znečišťujícími látkami. Tato jednorázová polomaska je ideální pro řadu aplikací, kde je potřeba ochrany dýchacích cest. S ventilem pro pohodlnější dýchání a třídou filtrace FFP1 splňuje vysoké standardy pro ochranu dýchacích... Celý popis

Koupit za 23 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná polomaska Yato v bílé barvě s ventilem a třídou filtrace FFP1 je skvělým pomocníkem pro ochranu vašeho dýchacího systému před škodlivými látkami ve vzduchu. Díky svému designu a kvalitním materiálům poskytuje spolehlivou ochranu při práci v prostředí s nebezpečnými znečišťujícími látkami. Tato jednorázová polomaska je ideální pro řadu aplikací, kde je potřeba ochrany dýchacích cest.

S ventilem pro pohodlnější dýchání a třídou filtrace FFP1 splňuje vysoké standardy pro ochranu dýchacích orgánů. Díky své bílé barvě je elegantní a moderní doplněk vaší pracovní výbavy. Maska je navržena tak, aby byla pohodlná a snadno se nosila po delší dobu bez zbytečného tlaku na obličeji.

Je důležité si uvědomit, že tato polomaska není určena k ochraně před aerosoly obsahujícími radioaktivní nebo karcinogenní částice, mikroorganismy a enzymy. Přesto však poskytuje důležitou ochranu před běžnými znečišťujícími látkami ve vzduchu a je nezbytným vybavením pro ty, kteří pracují v prostředí s nebezpečnými látkami.

Hlavní parametry:
- Barva: bílá
- S ventilem pro pohodlnější dýchání
- Třída filtrace: FFP1
- Jednorázová ochranná polomaska
- Skladování: -20 °C až 40 °C
- Není určena k ochraně před radioaktivními nebo karcinogenními částicemi, mikroorganismy a enzymy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Yato

Články odjinud