Tato filtrační protiprašná maska s ventilací poskytuje účinnou ochranu dýchacích orgánů před netoxickými pevnými částicemi, aerosoly pevných částic a aerosoly do 10 NPK. Díky třídě ochrany P2 dle normy EN149: 2001 je ideální pro použití při svařování, v metalurgii, práci s chemikáliemi, dřevozpracujícím průmyslu a dalších oborech, kde je důležitá ochrana dýchacích cest. Masku doplňuje zpětný ventil, který zajišťuje pohodlnější dýchání a snižuje pocit dusivosti. Balení obsahuje 3 kusy filtrů, což... Celý popis

Koupit za 135 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato filtrační protiprašná maska s ventilací poskytuje účinnou ochranu dýchacích orgánů před netoxickými pevnými částicemi, aerosoly pevných částic a aerosoly do 10 NPK. Díky třídě ochrany P2 dle normy EN149: 2001 je ideální pro použití při svařování, v metalurgii, práci s chemikáliemi, dřevozpracujícím průmyslu a dalších oborech, kde je důležitá ochrana dýchacích cest. Masku doplňuje zpětný ventil, který zajišťuje pohodlnější dýchání a snižuje pocit dusivosti. Balení obsahuje 3 kusy filtrů, což zaručuje dlouhou životnost a možnost výměny filtrů při opotřebení.

Hlavní parametry:
- Třída ochrany: P2
- Norma: EN149: 2001
- Ochrana před: netoxickými pevnými částicemi, aerosoly pevných částic, aerosoly do 10 NPK
- Využití: svařování, metalurgie, práce s chemikáliemi, dřevozpracující průmysl apod.
- Zpětný ventil pro pohodlnější dýchání
- Balení obsahuje 3 kusy filtrů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Yato
respirátory s ventilací ano

Články odjinud