BIO semena hrášku pro celoroční klíčení jsou ideální volbou pro všechny milovníky čerstvého a kvalitního hrášku. Tyto semena jsou vyrobená z ekologicky pěstovaného hrachu setého a nabízejí sladkou chuť mladého hrášku. Můžete je konzumovat přímo nebo je přidat do různých jídel jako přísadu. Použití těchto semen je velmi jednoduché. Můžete je použít na ozdobení pečiva, přidat je do polévek, zeleninových nebo těstovinových salátů. Doporučujeme je konzumovat syrové, abyste si uchovali všechny výživné... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

BIO semena hrášku pro celoroční klíčení jsou ideální volbou pro všechny milovníky čerstvého a kvalitního hrášku. Tyto semena jsou vyrobená z ekologicky pěstovaného hrachu setého a nabízejí sladkou chuť mladého hrášku. Můžete je konzumovat přímo nebo je přidat do různých jídel jako přísadu.

Použití těchto semen je velmi jednoduché. Můžete je použít na ozdobení pečiva, přidat je do polévek, zeleninových nebo těstovinových salátů. Doporučujeme je konzumovat syrové, abyste si uchovali všechny výživné látky.

Pro přípravu klíčků je potřeba semena namočit po dobu 8-12 hodin a poté nechat klíčit po dobu 3-4 dní při ideální teplotě kolem 20 °C. Během klíčení je důležité semena 2-3x denně proplachovat vodou. Sklízejte klíčky při velikosti 1-3 cm.

Po sklizni je vhodné klíčky před konzumací propláchnout vodou. Můžete je uchovat v chladničce při teplotě do 12 °C po dobu 1-2 týdnů.

Tato semena hrášku pocházejí z Itálie a jsou distribuována společností Aspen team s.r.o. v Praze, České republice."

Hlavní parametry:
- BIO semena hrášku pro celoroční klíčení
- Vyrobená z ekologicky pěstovaného hrachu setého
- Sladká chuť mladého hrášku
- Použití na ozdobení pečiva, do polévek, salátů atd.
- Doporučená konzumace syrová pro zachování výživných látek
- Doba namáčení: 8-12 hodin
- Doba klíčení: 3-4 dny
- Ideální teplota: cca 20 °C
- Proplachování vodou: 2-3x denně
- Sklizeň při velikosti: 1-3 cm
- Uchování v chladničce: 1-2 týdny při teplotě do 12 °C
- Země původu: Itálie
- Distributor: Aspen team s.r.o., Praha, Česká republika
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zdravý den
Zeleninová semínka ano

Články odjinud