Silikonové lepidlo Zhanlida B-7000 je skvělým pomocníkem pro lepení plastových, gumových i kovových součástí. Jeho vysoká adheze a pružnost zaručují spolehlivé spoje, které vydrží i náročné podmínky. Transparentní polotekutá konzistence lepidla usnadňuje aplikaci, kterou můžete provést díky aplikační jehle velmi přesně. Ideální pro lepení dílů housingu, dotykových skel, touchscreenů a mnoha dalších materiálů. Hlavní parametry: - Obsah pevných částic: 28% - 35% po vytvrzení - Tvrdost: 70-85A - Povrchová... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Silikonové lepidlo Zhanlida B-7000 je skvělým pomocníkem pro lepení plastových, gumových i kovových součástí. Jeho vysoká adheze a pružnost zaručují spolehlivé spoje, které vydrží i náročné podmínky. Transparentní polotekutá konzistence lepidla usnadňuje aplikaci, kterou můžete provést díky aplikační jehle velmi přesně. Ideální pro lepení dílů housingu, dotykových skel, touchscreenů a mnoha dalších materiálů.

Hlavní parametry:
- Obsah pevných částic: 28% - 35% po vytvrzení
- Tvrdost: 70-85A
- Povrchová doba schnutí: 6 minut
- Plné vytvrzení: 24-48 hodin
- Skladování: +10 stupňů až +28 stupňů
- Balení obsahuje 1ks lepidla o objemu dle Vašeho výběru
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zhanlida
Typ silikony
Barva transparentní
silikonové tmely ano

Články odjinud