Zhanlida silikonová lepidla jsou skvělým řešením pro ty, kteří hledají spolehlivý a trvanlivý spoj pro různé plastové povrchy. Díky své extrémně vysoké adhezi dokážou tyto lepidla držet pevně pohromadě i za náročných podmínek, aniž by se spoj povolil. Navíc, díky své pružnosti, jsou schopna odolávat pohybu a vibracím, což zaručuje dlouhotrvající spojení. S Zhanlidou můžete mít jistotu, že vaše plastové materiály budou spojeny spolehlivě a bezpečně. Hlavní parametry: - Silikonová báze pro extrémně... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zhanlida silikonová lepidla jsou skvělým řešením pro ty, kteří hledají spolehlivý a trvanlivý spoj pro různé plastové povrchy. Díky své extrémně vysoké adhezi dokážou tyto lepidla držet pevně pohromadě i za náročných podmínek, aniž by se spoj povolil. Navíc, díky své pružnosti, jsou schopna odolávat pohybu a vibracím, což zaručuje dlouhotrvající spojení. S Zhanlidou můžete mít jistotu, že vaše plastové materiály budou spojeny spolehlivě a bezpečně.

Hlavní parametry:
- Silikonová báze pro extrémně vysokou adhezi
- Dlouhodobá pružnost spoje
- Odolnost vůči pohybu a vibracím
- Spolehlivé spojení pro různé typy plastů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zhanlida
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud