S lepidlem T-7000 můžete snadno a spolehlivě slepit různé materiály od kovů a plastů po dřevo, sklo nebo keramiku. Jeho univerzálnost ho činí ideálním pro drobné opravy, výrobu šperků nebo dokonce vyšívání. Navíc je vhodný i pro lepení porézních povrchů a materiálů jako je neopren, kůže, bambus, guma, papír, lepenka, textil nebo kámen. Díky svým vlastnostem je T-7000 ideální i pro opravy elektronických zařízení, jako jsou počítače, mobilní telefony nebo dotykové obrazovky. A právě pro opravy dotykových... Celý popis

Koupit za 108 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S lepidlem T-7000 můžete snadno a spolehlivě slepit různé materiály od kovů a plastů po dřevo, sklo nebo keramiku. Jeho univerzálnost ho činí ideálním pro drobné opravy, výrobu šperků nebo dokonce vyšívání. Navíc je vhodný i pro lepení porézních povrchů a materiálů jako je neopren, kůže, bambus, guma, papír, lepenka, textil nebo kámen.

Díky svým vlastnostem je T-7000 ideální i pro opravy elektronických zařízení, jako jsou počítače, mobilní telefony nebo dotykové obrazovky. A právě pro opravy dotykových obrazovek je toto lepidlo skvělou volbou. Díky své odolnosti vůči vibracím, vodě a pružnosti zajistí spolehlivý spoj, který vydrží i náročné podmínky.

Po dobu schnutí, která trvá 3 - 6 minut, můžete s lepeným předmětem manipulovat a správně ho usadit na místo. Doporučuje se však počkat 24 - 48 hodin na úplné vytvrzení. Balení obsahuje praktickou kovovou špičku pro snadnou a přesnou aplikaci, kterou uzavírá jehla ve víčku.

**Hlavní parametry:**
- Objem: 50 ml
- Barva: černá
- Viskozita: 7000 mpa
- Doba schnutí: 3 - 6 minut
- Tvrdost (podle Shorea): 70 - 88
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zhanlida
Typ lepidla
Barva černé
univerzální lepidla ano
lepidla na plast ano
lepidla na kov ano
Lepidla na textil ano
lepidla na papír ano
lepidla na kůži ano
lepidla ve spreji ano
lepící pásky ano
Tmely na dřevo ano
tmely na kov ano
tmely na sklo ano
tmely na keramiku ano
Epoxidové tmely ano
polyuretanové tmely ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud