Rozveselte své pernaté přátele novým dřevěným bidlem do klece pro ptáky! Toto kvalitní bidlo je nejen praktickým doplňkem do klece, ale také skvělou zábavou pro vaše ptačí kamarády. S jemnou ozdobou v přírodních barvách přináší do prostředí klece příjemný a přírodní vzhled. Díky nové řadě hraček pro ptáky a doplňkům do klece můžete svým miláčkům dopřát ještě více radosti. Všechny produkty jsou vyrobeny z přírodních materiálů a nabízeny v atraktivních barvách, které okouzlí jak vás, tak i vaše... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozveselte své pernaté přátele novým dřevěným bidlem do klece pro ptáky! Toto kvalitní bidlo je nejen praktickým doplňkem do klece, ale také skvělou zábavou pro vaše ptačí kamarády. S jemnou ozdobou v přírodních barvách přináší do prostředí klece příjemný a přírodní vzhled.

Díky nové řadě hraček pro ptáky a doplňkům do klece můžete svým miláčkům dopřát ještě více radosti. Všechny produkty jsou vyrobeny z přírodních materiálů a nabízeny v atraktivních barvách, které okouzlí jak vás, tak i vaše ptačí společníky. Navíc použité barvy jsou netoxické a splňují potravinářskou normu EN71-3, takže se nemusíte obávat o zdraví svých ptáků.

Minimalistické balení tohoto bidla do klece dokonale podtrhuje jeho jednoduchý a přirozený design, který se skvěle hodí do každého interiéru klece. Dejte svým ptákům to nejlepší a dopřejte jim radost a zábavu s tímto úžasným dřevěným bidlem do klece!

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Barvy: přírodní tóny
- Netoxické barvy dle normy EN71-3
- Design s ozdobou
- Minimalistické balení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zolux
Materiál dřevo
Délka 23.5 cm

Články odjinud