Přineste svým ptačím kamarádům nový zážitek s dřevěným bidlem od Zolux! Tento kousek z nové řady hraček a doplňků pro ptáky je vyroben z přírodních materiálů v atraktivních barvách, které jsou zcela netoxické a splňují potravinářskou normu EN71-3. Díky minimalistickému balení je samotný produkt v popředí a může se stát skvělým zpestřením pro vašeho pernatého kamaráda. S rozměry 6 x 2,5 x 30 cm je ideální pro ptáky různých velikostí. Dejte svým ptákům tu nejlepší péči a zábavu s tímto dřevěným bidlem... Celý popis

Koupit za 116 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svým ptačím kamarádům nový zážitek s dřevěným bidlem od Zolux! Tento kousek z nové řady hraček a doplňků pro ptáky je vyroben z přírodních materiálů v atraktivních barvách, které jsou zcela netoxické a splňují potravinářskou normu EN71-3. Díky minimalistickému balení je samotný produkt v popředí a může se stát skvělým zpestřením pro vašeho pernatého kamaráda. S rozměry 6 x 2,5 x 30 cm je ideální pro ptáky různých velikostí. Dejte svým ptákům tu nejlepší péči a zábavu s tímto dřevěným bidlem od Zolux!

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Barvy: atraktivní, netoxické
- Rozměry: 6 x 2,5 x 30 cm
- Splňuje potravinářskou normu EN71-3
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zolux
Materiál dřevo

Články odjinud