Přineste do klece svého ptačího miláčka nový kousek přírody s dřevěným bidlem v přírodních barvách. Tento dekorativní doplněk je součástí nové řady hraček a doplňků pro ptáky, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů a nabízeny v atraktivních barevných provedeních. Díky použití netoxických barev v souladu s potravinářskou normou EN71-3 můžete mít jistotu, že váš pták je v bezpečí. Minimalistické balení důrazně podtrhuje jednoduchost a krásu samotného produktu, který se skvěle hodí do každého prostředí.... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do klece svého ptačího miláčka nový kousek přírody s dřevěným bidlem v přírodních barvách. Tento dekorativní doplněk je součástí nové řady hraček a doplňků pro ptáky, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů a nabízeny v atraktivních barevných provedeních. Díky použití netoxických barev v souladu s potravinářskou normou EN71-3 můžete mít jistotu, že váš pták je v bezpečí. Minimalistické balení důrazně podtrhuje jednoduchost a krásu samotného produktu, který se skvěle hodí do každého prostředí.

Hlavní parametry:
- Dřevěné bidlo pro ptáky
- Přírodní barvy
- Bezpečné netoxické barvy v souladu s normou EN71-3
- Součást nové řady hraček a doplňků do klece
- Minimalistické balení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zolux
Materiál dřevo
Délka 17 cm

Články odjinud