Zolux bidlo z přírodní větve je ideální volbou pro vaše ptačí mazlíčky. Toto bidlo je vyrobeno z vybraného dřeva a jeho přírodní provedení zajišťuje bezpečí při oždibování a broušení zobáku. Jeho rozměry 22 × 7 × 2 cm jsou ideální pro většinu druhů ptáků a snadno se vejde do každé klece. Dopřejte svým ptačím kamarádům kvalitní a přírodní bidýlko, na kterém si mohou pohodlně sedět či odpočívat. Hlavní parametry: - Materiál: dřevo - Rozměry: 22 × 7 × 2 cm (V׊×H) - Bezpečné přírodní provedení - Vhodné... Celý popis

Koupit za 102 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zolux bidlo z přírodní větve je ideální volbou pro vaše ptačí mazlíčky. Toto bidlo je vyrobeno z vybraného dřeva a jeho přírodní provedení zajišťuje bezpečí při oždibování a broušení zobáku. Jeho rozměry 22 × 7 × 2 cm jsou ideální pro většinu druhů ptáků a snadno se vejde do každé klece. Dopřejte svým ptačím kamarádům kvalitní a přírodní bidýlko, na kterém si mohou pohodlně sedět či odpočívat.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Rozměry: 22 × 7 × 2 cm (V׊×H)
- Bezpečné přírodní provedení
- Vhodné pro všechny druhy ptáků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zolux
Délka 22 cm
Materiál dřevo

Články odjinud