Acme píšťalka 535

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S ultrazvukovou píšťalkou od předního výrobce píšťalek můžete být stoprocentně v klidu, že Váš pes vždy zareaguje na Vaše pokyny. Tato píšťalka vydává extrémně vysoké tóny, které jsou pro psa velmi slyšitelné i na větší vzdálenost, zatímco pro lidské ucho jsou téměř nevnímatelné na krátkou vzdálenost. S možností individuálního nastavení frekvence od 5400 Hz do 12800 Hz jste schopni přesně doladit signál podle potřeb a reakcí Vašeho mazlíčka. Píšťalka je vyrobena z odolného pochromovaného kovu a... Celý popis

Koupit za 619 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S ultrazvukovou píšťalkou od předního výrobce píšťalek můžete být stoprocentně v klidu, že Váš pes vždy zareaguje na Vaše pokyny. Tato píšťalka vydává extrémně vysoké tóny, které jsou pro psa velmi slyšitelné i na větší vzdálenost, zatímco pro lidské ucho jsou téměř nevnímatelné na krátkou vzdálenost. S možností individuálního nastavení frekvence od 5400 Hz do 12800 Hz jste schopni přesně doladit signál podle potřeb a reakcí Vašeho mazlíčka. Píšťalka je vyrobena z odolného pochromovaného kovu a má délku 8,5 cm.

Hlavní parametry:
- Extrémně vysoké tóny slyšitelné pro psy
- Nastavitelná frekvence od 5400 Hz do 12800 Hz
- Materiál: pochromovaný kov
- Délka: 8,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud