Kotevní patka k zabetonování PSH je ideálním řešením pro snadné a bezpečné ukotvení sloupku k betonové základně. Díky speciální konstrukci můžete mít jistotu, že nedojde ke kontaktu dřeva se zemí, čímž se prodlužuje životnost sloupku a zabraňuje se jeho poškození. S touto kotevní patkou z ocelového plechu S235 s žárovým zinkováním získáte robustní a odolné provedení, které snese i náročné podmínky venkovního prostředí. S celkovou výškou 600 mm, tloušťkou plechu 6 mm a šířkou 80 mm poskytuje spolehlivou... Celý popis

Koupit za 257 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kotevní patka k zabetonování PSH je ideálním řešením pro snadné a bezpečné ukotvení sloupku k betonové základně. Díky speciální konstrukci můžete mít jistotu, že nedojde ke kontaktu dřeva se zemí, čímž se prodlužuje životnost sloupku a zabraňuje se jeho poškození.

S touto kotevní patkou z ocelového plechu S235 s žárovým zinkováním získáte robustní a odolné provedení, které snese i náročné podmínky venkovního prostředí. S celkovou výškou 600 mm, tloušťkou plechu 6 mm a šířkou 80 mm poskytuje spolehlivou oporu pro váš sloupek.

Díky kotevní patce PSH můžete mít jistotu, že váš sloupek bude stabilně a bezpečně ukotven, aniž by bylo nutné se obávat poškození dřeva či nestability konstrukce.

Hlavní parametry:
- Materiál: Ocelový plech S235 s žárovým zinkováním
- Celková výška: 600 mm
- Tloušťka plechu: 6 mm
- Šířka: 80 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BKshop
Druh patky

Články odjinud