Kotevní patka k zabetonování PSH je ideálním řešením pro snadné a bezproblémové ukotvení sloupků k betonové podložce. Díky své speciální konstrukci dokáže efektivně oddělit dřevo od země, což prodlužuje životnost sloupku a chrání ho před nepříznivými vlivy. Tato kotevní patka je vyrobena z ocelového plechu S235 s žárovým zinkováním, což zajišťuje vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám a mechanickému opotřebení. S celkovou výškou 600 mm, tloušťkou plechu 6 mm a šířkou 90 mm poskytuje dostatečnou... Celý popis

Koupit za 257 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kotevní patka k zabetonování PSH je ideálním řešením pro snadné a bezproblémové ukotvení sloupků k betonové podložce. Díky své speciální konstrukci dokáže efektivně oddělit dřevo od země, což prodlužuje životnost sloupku a chrání ho před nepříznivými vlivy. Tato kotevní patka je vyrobena z ocelového plechu S235 s žárovým zinkováním, což zajišťuje vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám a mechanickému opotřebení. S celkovou výškou 600 mm, tloušťkou plechu 6 mm a šířkou 90 mm poskytuje dostatečnou stabilitu a pevnost pro spolehlivé ukotvení sloupku.

Hlavní parametry:
- Materiál: Ocelový plech S235 + žárový zinek
- Celková výška: 600 mm
- Tloušťka plechu: 6 mm
- Šířka: 90 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BKshop
Druh patky

Články odjinud