Roxor - spojení pro trvalou stabilitu vašich dřevěných konstrukcí Hledáte spolehlivý způsob, jak spojit dřevěné sloupy s betonovou základnou? Roxor je ideální volbou pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty či hospodářské budovy. Díky vysoké kvalitě oceli, ze které je vyroben, a preciznímu designu nabízí Roxor maximální pevnost a stabilitu pro vaše projekty. S Roxorem bude vaše stavba nejen pevná, ale i odolná vůči času a nepříznivým povětrnostním... Celý popis

Koupit za 200 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Roxor - spojení pro trvalou stabilitu vašich dřevěných konstrukcí

Hledáte spolehlivý způsob, jak spojit dřevěné sloupy s betonovou základnou? Roxor je ideální volbou pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty či hospodářské budovy. Díky vysoké kvalitě oceli, ze které je vyroben, a preciznímu designu nabízí Roxor maximální pevnost a stabilitu pro vaše projekty. S Roxorem bude vaše stavba nejen pevná, ale i odolná vůči času a nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Hlavní parametry:
- Usnadňuje trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou
- Vyroben z vysoce kvalitní oceli pro maximální pevnost a stabilitu
- Ideální pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí jako přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty, hospodářské budovy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Adoby
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud