Patka sloupku PSO 140 (141*120*5) je ideálním pomocníkem pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. S touto vysoce pevnou a stabilní patkou můžete s jistotou postavit lehké dřevěné konstrukce jako přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty nebo hospodářské budovy. Díky vnitřní šířce 141 mm a celkové délce 120 mm poskytuje patka spolehlivou oporu a stabilitu vašim konstrukcím. Šířka plechu typu "U" o rozměrech 60 mm a hrubost materiálu 4 mm zajišťují maximální pevnost... Celý popis

Koupit za 116 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka sloupku PSO 140 (141*120*5) je ideálním pomocníkem pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. S touto vysoce pevnou a stabilní patkou můžete s jistotou postavit lehké dřevěné konstrukce jako přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty nebo hospodářské budovy.

Díky vnitřní šířce 141 mm a celkové délce 120 mm poskytuje patka spolehlivou oporu a stabilitu vašim konstrukcím. Šířka plechu typu "U" o rozměrech 60 mm a hrubost materiálu 4 mm zajišťují maximální pevnost a odolnost.

Hlavní parametry:
- Vnitřní šířka: 141 mm
- Celková délka: 120 mm
- Šířka plechu "U": 60 mm
- Hrubost materiálu: 4 mm

Tato patka je vyrobena z vysoce kvalitní pozinkované oceli, která je odolná vůči korozi a mechanickému poškození, což zaručuje dlouhou životnost vaší konstrukce. Bezpečnost a stabilita vaší stavby jsou s touto patkou nezpochybnitelné. S PSO 140 (141*120*5) Patkou sloupku můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude stát pevně a spolehlivě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BKshop
Druh patky

Články odjinud