Patka sloupku PSO 90 (91*120*5) je ideálním řešením pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Díky svému velmi pevnému a stabilnímu designu je vhodná pro stavbu různých lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty nebo hospodářské budovy. Patka sloupku je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, což zajišťuje maximální pevnost a stabilitu vaší konstrukce. S vnitřní šířkou 91 mm, celkovou délkou 120 mm, šířkou plechu "U" 60 mm a hrubostí... Celý popis

Koupit za 98 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka sloupku PSO 90 (91*120*5) je ideálním řešením pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Díky svému velmi pevnému a stabilnímu designu je vhodná pro stavbu různých lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty nebo hospodářské budovy. Patka sloupku je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, což zajišťuje maximální pevnost a stabilitu vaší konstrukce.

S vnitřní šířkou 91 mm, celkovou délkou 120 mm, šířkou plechu "U" 60 mm a hrubostí materiálu 5 mm poskytuje tato patka spolehlivé a bezpečné spojení pro vaše projekty. Díky zinkování oceli je odolná vůči korozi a mechanickému poškození, což zaručuje dlouhou životnost vaší konstrukce.

S touto patkou sloupku typu "U" budete mít jistotu, že vaše stavba bude stabilní a bezpečná. Usnadňuje zaražení dřevěných sloupů do betonové základny a je skvělým řešením pro stavbu plotů, bran nebo jiných kovových konstrukcí. Důvěřujte solidnímu zpracování a vysoce kvalitním materiálům, které zajistí spolehlivost a dlouhodobou kvalitu vaší stavby.

Hlavní parametry:
- Vnitřní šířka: 91 mm
- Celková délka: 120 mm
- Šířka plechu "U": 60 mm
- Hrubost materiálu: 5 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BKshop
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud