S pamlskovníkem Akinu 16,5x12x7,5cm budete mít všechno, co potřebujete pro trénink se svým pejskem pohromadě a po ruce. Už nikdy vám pamlsky nevypadnou z kapes, protože je můžete pohodlně uschovat v tomto stylovém a praktickém pamlskovníku. S čtyřmi kapsami a různými úložnými možnostmi se do něj vejdou nejen pamlsky, ale i drobné předměty jako mobilní telefon nebo pytlíky na exkrementy. Díky gumičce na uzavření se nemusíte bát, že by se pamlsky vysypaly. Pamlskovník má také kroužek pro připevnění... Celý popis

Koupit za 287 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S pamlskovníkem Akinu 16,5x12x7,5cm budete mít všechno, co potřebujete pro trénink se svým pejskem pohromadě a po ruce. Už nikdy vám pamlsky nevypadnou z kapes, protože je můžete pohodlně uschovat v tomto stylovém a praktickém pamlskovníku. S čtyřmi kapsami a různými úložnými možnostmi se do něj vejdou nejen pamlsky, ale i drobné předměty jako mobilní telefon nebo pytlíky na exkrementy. Díky gumičce na uzavření se nemusíte bát, že by se pamlsky vysypaly. Pamlskovník má také kroužek pro připevnění karabinky nebo klíčů a pohodlný popruh, který si můžete přizpůsobit podle potřeby - buď kolem pasu, přes rameno nebo přichycený na pásek u kalhot.

Hlavní parametry:
- Kvalitní materiál a provedení
- Velká kapsa na pamlsky
- Popruh pro nošení kolem pasu nebo přes rameno
- Gumička pro uzavření kapsy na pamlsky
- Kroužek na připnutí karabinky nebo klíčů
- Přední kapsa na mobilní telefon
- Postranní kapsy na pytlíky na exkrementy
- Možnost připevnění na pásek u kalhot

Barva: Černá
Rozměr pamlskovníku: 16,5 x 12 x 7,5 cm
Rozměr popruhu: 120 x 4 cm
Vhodné pro: Každodenní trénink
Materiál: Vnější vrstva - oxfordská tkanina, Vnitřní materiál - polyester
Zobrazit více

Články odjinud