Ataner Výcviková vesta M

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Získejte styl a bezpečnost v jednom s touto lehkou vestou s kapucí a reflexními prvky. Vesta je navržena pro ty, kteří chtějí být vidět a zároveň si užít pohodlí a praktičnost. S 2 kapsami v přední části, 1 velkou kapsou v zadní části, velkou kapsou na zip s polokroužkem a 2 vnitřními kapsami se zipem máte dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Díky možnosti výběru z různých barevných kombinací můžete vestu přizpůsobit svému osobnímu stylu a preferencím. Každý kus je tak jedinečný a originální,... Celý popis

Koupit za 1 200 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte styl a bezpečnost v jednom s touto lehkou vestou s kapucí a reflexními prvky. Vesta je navržena pro ty, kteří chtějí být vidět a zároveň si užít pohodlí a praktičnost. S 2 kapsami v přední části, 1 velkou kapsou v zadní části, velkou kapsou na zip s polokroužkem a 2 vnitřními kapsami se zipem máte dostatek úložného prostoru pro vaše věci.

Díky možnosti výběru z různých barevných kombinací můžete vestu přizpůsobit svému osobnímu stylu a preferencím. Každý kus je tak jedinečný a originální, stejně jako vy. Nechte svou kreativitu rozkvést a sestavte si svou vlastní barevnou kombinaci této praktické a stylové vesty.

Hlavní parametry:
- Lehká vesta s kapucí a reflexními prvky
- 2x kapsa v přední části, 1x velká kapsa v zadní části
- Velká kapsa na zip s polokroužkem a 2x vnitřní kapsa se zipem
- Možnost výběru z různých barevných kombinací
- Každý kus je originál
Zobrazit více

Články odjinud