Pešky jsou skvělou výcvikovou pomůckou pro trénink aportu vašeho psa. Jsou vyrobeny z kvalitní juty, která je pevná a odolná díky srolování materiálu a ručnímu šití. Ucho pešku je vyrobeno z pogumovaného popruhu, což zajišťuje pohodlné a bezpečné použití. Díky své kvalitě a odolnosti jsou pešky osvědčenou volbou pro střední plemena psů, kteří potřebují trénink aportu. S pešky bude trénink vašeho psa efektivní a zábavný zároveň. Hlavní parametry: - Materiál: kvalitní juta - Ucho z pogumovaného popruhu... Celý popis

Koupit za 211 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pešky jsou skvělou výcvikovou pomůckou pro trénink aportu vašeho psa. Jsou vyrobeny z kvalitní juty, která je pevná a odolná díky srolování materiálu a ručnímu šití. Ucho pešku je vyrobeno z pogumovaného popruhu, což zajišťuje pohodlné a bezpečné použití. Díky své kvalitě a odolnosti jsou pešky osvědčenou volbou pro střední plemena psů, kteří potřebují trénink aportu. S pešky bude trénink vašeho psa efektivní a zábavný zároveň.

Hlavní parametry:
- Materiál: kvalitní juta
- Ucho z pogumovaného popruhu
- Ruční šití pro zvýšení pevnosti
- Ideální pro střední plemena psů
- Vhodné pro trénink aportu
Zobrazit více

Články odjinud