Pešek pro výcvik aportu je vyroben z odolné K9 RINGO látky, kterou využívají i profesionální cvičitelé psů. Díky své pevnosti a odolnosti je ideální pro trénink aportování u velkých a obřích plemen psů. Pešek je vybaven uchem z pogumovaného popruhu pro snadné uchycení. S rozměry 20 × 23 cm a výraznou fuchsia barvou je nejen praktickým, ale i stylovým pomocníkem pro trénink vašeho čtyřnohého kamaráda. Hlavní parametry: - Materiál: K9 RINGO látka - Ucho z pogumovaného popruhu - Rozměry: 20 × 23 cm... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pešek pro výcvik aportu je vyroben z odolné K9 RINGO látky, kterou využívají i profesionální cvičitelé psů. Díky své pevnosti a odolnosti je ideální pro trénink aportování u velkých a obřích plemen psů. Pešek je vybaven uchem z pogumovaného popruhu pro snadné uchycení. S rozměry 20 × 23 cm a výraznou fuchsia barvou je nejen praktickým, ale i stylovým pomocníkem pro trénink vašeho čtyřnohého kamaráda.

Hlavní parametry:
- Materiál: K9 RINGO látka
- Ucho z pogumovaného popruhu
- Rozměry: 20 × 23 cm
- Barva: fuchsie
- Vhodné pro velká a obří plemena psů
Zobrazit více

Články odjinud