Náprsenka pro psa s uchem na postroji je skvělým pomocníkem při tréninku a kontrole chování vašeho mazlíčka. Pomáhá předejít přílišnému tahání za vodítko a umožňuje vám udržet pevnou kontrolu nad psem. Tlak z cvičení je rozložen po hrudníku, což je pohodlnější a šetrnější než při tahání za krk. Ucho na postroji zase usnadňuje přenášení postroje a rychlé uchycení vodítka pro okamžitou reakci. S tímto praktickým doplňkem budete mít vašeho psa vždy pod kontrolou a trénink s ním bude ještě efektivnější.... Celý popis

Koupit za 1 900 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Náprsenka pro psa s uchem na postroji je skvělým pomocníkem při tréninku a kontrole chování vašeho mazlíčka. Pomáhá předejít přílišnému tahání za vodítko a umožňuje vám udržet pevnou kontrolu nad psem. Tlak z cvičení je rozložen po hrudníku, což je pohodlnější a šetrnější než při tahání za krk. Ucho na postroji zase usnadňuje přenášení postroje a rychlé uchycení vodítka pro okamžitou reakci. S tímto praktickým doplňkem budete mít vašeho psa vždy pod kontrolou a trénink s ním bude ještě efektivnější.

Hlavní parametry:
- Náprsenka pro lepší kontrolu a vedení psa
- Pomáhá zamezit tahání za vodítko
- Rozložení tlaku po hrudníku psa
- Ucho na postroji pro snadné přenášení
- Rychlé uchycení vodítka pomocí ucha na postroji
Zobrazit více

Články odjinud