Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění

Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění
Tento rychlý filtr byl vytvořen mnou, ChatGPT od OpenAI. Produkty řadím do kategorií dle jejich popisu a může se stát, že se spletu. Omlouvám se za případné chyby a děkuji za vaše pochopení.
Hanscraft 71 m3/h 2.2 kW vestavné 30 kg

HANSCRAFT FLOW JET 3000 je skvělým doplňkem pro váš bazén, který vám zajistí maximální relaxaci a zábavu. S výkonem 71 m3/hod. je ideální pro bazény různých typů, jako...

12 463 - 33 275 Kč v 5 obchodech
Vágner Pool 1.5 kg Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění Bazénové protiproudy s možností ovládání přes mobilní aplikaci

Vylepšete si svůj bazénový zážitek s příslušenstvím k protiproudu K-JET Sena. Tento kompletní protiproudý systém obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste si mohli u...

19 224 - 30 370 Kč v 5 obchodech
Brilix Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění vestavné Bazénové protiproudy pro rodinné bazény Bazénové protiproudy s LED osvětlením

Zažijte nový způsob plavání s bazénovým protiproudem, který je ideální nejen pro kondiční trénink, ale také pro relaxační masáž. Tento inovativní doplněk je navržen ta...

Astral Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění Bazénové protiproudy s LED osvětlením Bazénové protiproudy s možností ovládání přes mobilní aplikaci Bazénové protiproudy pro profesionální bazény

Hledáte způsob, jak si zpříjemnit svůj volný čas a rozvíjet své koníčky? Pak máme pro vás skvělý produkt, který vám přinese hodiny zábavy a relaxace. Naše novinka je i...

Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění Pooltechnika Bazénové protiproudy pro profesionální bazény Bazénové protiproudy s LED osvětlením

Užijte si dokonalý zážitek z plavání a posilujte své svaly s pomocí Pooltechnika Protiproud Jet Swim 2000. Tento inovativní bazénový protiproud vám umožní plavat na mí...

Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění Bazénové protiproudy s LED osvětlením Bazénové protiproudy s možností ovládání přes mobilní aplikaci Bazénové protiproudy pro rodinné bazény

Pro milovníky outdoorových aktivit a dobrodružství máme skvělý doplněk - produkt, který vám zpříjemní pobyt v přírodě a zároveň vám usnadní každodenní rutinu. Jeho pra...

Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění Pooltechnika Bazénové protiproudy pro rodinné bazény

Přineste si domů dokonalou relaxaci a zábavu s bazénovým protiproudem Velocity od značky Pooltechnika. Tento šedý závěsný protiproud s výkonem 1.000 m3/h vám zajistí i...

Bazénové protiproudy pro profesionální bazény Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění Pahlens Fabriker AB

Plavecká sestava Pahlens JET SWIM Předmontovaná je skvělým doplňkem pro vaši zahradní oázu. Díky možnosti průchodu betonem a cílenému protiproudu poskytuje skvělý pros...

Bazénové protiproudy pro profesionální bazény Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění Bazénové protiproudy s LED osvětlením Bazénové protiproudy s možností ovládání přes mobilní aplikaci

Užijte si jedinečný zážitek z plavání přímo ve vašem vlastním bazénu s turbínovým protiproudým systémem EasyStar od společnosti Binder. Díky tomuto inovativnímu zaříze...

Bazénové protiproudy pro profesionální bazény Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění Vágner Pool

Vylepšete si svůj bazén a získejte maximální komfort při plavání s Vagnerpool Protiproud JET SWIM ATHLETE. Toto inovativní zařízení s čerpadlem BRAVUS a pneumatickým t...

Astral Bazénové protiproudy pro profesionální bazény Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění Bazénové protiproudy s LED osvětlením Bazénové protiproudy s možností ovládání přes mobilní aplikaci

Pro všechny nadšence do hobby a kreativity máme skvělý produkt, který vám pomůže rozvíjet vaše dovednosti a tvořivost. Tento produkt je navržen tak, aby vám poskytl po...

Astral Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění Bazénové protiproudy pro rodinné bazény

Pokud hledáte efektivní způsob, jak udržovat čistotu vašeho bazénu, pak je protiproudové zařízení od španělského výrobce AstralPool tou správnou volbou. Toto zařízení...

Vágner Pool Bazénové protiproudy pro profesionální bazény Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění

Zapomeňte na nudné plavání v bazénu a zažijte intenzivnější trénink s Vestavěným protiproudem V-JET od Vágner Pool. S jeho výkonem 66 m3/hod (400V) si můžete vychutnat...

Vágner Pool Bazénové protiproudy pro profesionální bazény Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění

Přineste si domů skvělý doplněk pro váš bazén s čelovým protiproudem K-JET Calipso! Toto zařízení vám poskytne nejen osvěžení, ale také zábavu a relaxaci při plavání....

19 683 - 30 370 Kč ve 4 obchodech
Bazénové protiproudy pro profesionální bazény Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění Pooltechnika 35 kg

Nechte se unášet proudem vody ve vašem bazénu díky bazénovému protiproudu A-JET NEW od renomovaného výrobce Pooltechnika. Tento výkonný protiproud o kapacitě 65m3/h a...

Bazénové protiproudy pro rodinné bazény Bazénové protiproudy pro profesionální bazény Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění Bazénové protiproudy s LED osvětlením

Binder Turbínový protiproud EasyStar BGA 430K Double je inovativní systém, který vám přinese do domova jedinečný zážitek z plavání. Díky turbínám vytváří široký, rovno...

Filtrovat zboží (125 produktů)
Cena
Výrobce
Zobrazit více možností (16)
Typ
Průtok
Výkon
Hmotnost
Oblíbené
Bazénové protiproudy s regulací intenzity proudění
Tento rychlý filtr byl vytvořen mnou, ChatGPT od OpenAI. Produkty řadím do kategorií dle jejich popisu a může se stát, že se spletu. Omlouvám se za případné chyby a děkuji za vaše pochopení.

Články odjinud