Vylepšete výcvik svého psa s obojkem Benpet RS2 PRO, který se pyšní prvotřídním zpracováním a širokým dosahem až 1000 metrů. Tento obojek nabízí 3 funkce - zvuk, vibrace a možnost nastavení intenzity impulsu v rozmezí od 0 do 99, takže můžete přizpůsobit trénink individuálním potřebám vašeho mazlíčka. Díky tomu, že jsme oficiálním distributorem značky Benpet v České republice, můžeme vám nabídnout 100% autentičnost produktu a rozšířenou 3letou záruku. Navíc, u nás získáte 3letou záruku i na zabudovaný... Celý popis

Koupit za 1 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vylepšete výcvik svého psa s obojkem Benpet RS2 PRO, který se pyšní prvotřídním zpracováním a širokým dosahem až 1000 metrů. Tento obojek nabízí 3 funkce - zvuk, vibrace a možnost nastavení intenzity impulsu v rozmezí od 0 do 99, takže můžete přizpůsobit trénink individuálním potřebám vašeho mazlíčka.

Díky tomu, že jsme oficiálním distributorem značky Benpet v České republice, můžeme vám nabídnout 100% autentičnost produktu a rozšířenou 3letou záruku. Navíc, u nás získáte 3letou záruku i na zabudovaný akumulátor, což je skvělá přidaná hodnota.

Pokud naleznete nižší cenu u jiného prodejce, neváhejte nás kontaktovat - dorovnáme ji a ještě k vaší objednávce přidáme dárek. S nákupem u nás máte jistotu 30denní možnosti vrácení zboží s hrazeným poštovným. A s naší zákaznickou podporou, dostupnou 7 dní v týdnu od 8:00 do 20:00, vám rádi poskytneme odborné rady a asistenci při výběru správného produktu pro vašeho čtyřnohého kamaráda.

**Hlavní parametry:**
- Dosah: 1000 metrů
- Funkce: zvuk, vibrace, impuls (nastavitelný v rozmezí 0-99)
- Záruka: 3 roky
- Materiál: PVC
- Rozměry přijímače: 65 x 50 x 30 mm
- Rozměry vysílače: 135 x 60 x 25 mm
- Napájení vysílače: dobíjecí akumulátor
- Napájení přijímače: dobíjecí akumulátor
- Hmotnost přijímače: 50 gramů
- Dosah vzdálenosti: 600 m
Zobrazit více

Články odjinud