Vibrační protištěkací obojek BENTECH T40V je skvělým pomocníkem pro všechny majitele psů, kteří bojují se štěkotem svého chlupatého kamaráda. Díky vestavěnému mikrofonu dokáže obojek T40V rozpoznat štěkot a nabízí 7 různých režimů aktivace. Na prvních dvou úrovních pes obdrží pouze zvukové upozornění, zatímco na dalších úrovních následuje jemná vibrace. Co je skvělé, je možnost nastavení intenzity spouštění, takže můžete přizpůsobit reakci obojku přesně podle potřeb vašeho psa. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vibrační protištěkací obojek BENTECH T40V je skvělým pomocníkem pro všechny majitele psů, kteří bojují se štěkotem svého chlupatého kamaráda. Díky vestavěnému mikrofonu dokáže obojek T40V rozpoznat štěkot a nabízí 7 různých režimů aktivace. Na prvních dvou úrovních pes obdrží pouze zvukové upozornění, zatímco na dalších úrovních následuje jemná vibrace. Co je skvělé, je možnost nastavení intenzity spouštění, takže můžete přizpůsobit reakci obojku přesně podle potřeb vašeho psa.

Hlavní parametry:
- Vhodný pro malé, střední i velké psy
- Napájení: 1x 6V 4LR44 baterie
- 7 režimů aktivace s možností nastavení intenzity
- Voděodolný vůči dešti a blátu
- Nastavitelný řemínek do délky 60 cm
- Rozměry: 63 x 35 x 40 mm, hmotnost 40 g
- Materiál: PVC

Vibrační protištěkací obojek BENTECH T40V je dodáván s kompletním balením obsahujícím obojek, řemínek, baterii, sadu elektrod, testovací diodu a návod k použití. S jeho zvukovým signálem a jednoduchým ovládáním je ideální pro trénink a výchovu psa, a to vše s ohledem na pohodlí a bezpečnost vašeho mazlíčka.
Zobrazit více

Články odjinud