S čtečkou čipů RD01 budete mít jednoduchý a efektivní způsob, jak identifikovat zvířata označená čipem. Tato čtečka je nezbytným pomocníkem pro veterinární lékaře, městskou policii, psí útulky, chovatele a chovatelské kluby. Nová verze čtečky přináší vylepšenou citlivost a podsvícený displej, což zajišťuje snadné a rychlé čtení čísel čipů. S touto čtečkou můžete číst všechny běžně používané typy čipů v Evropě pro označování zvířat, a to včetně ISO čipů FDX-B a EMID. S čtečkou čipů RD01 budete mít... Celý popis

Koupit za 1 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S čtečkou čipů RD01 budete mít jednoduchý a efektivní způsob, jak identifikovat zvířata označená čipem. Tato čtečka je nezbytným pomocníkem pro veterinární lékaře, městskou policii, psí útulky, chovatele a chovatelské kluby. Nová verze čtečky přináší vylepšenou citlivost a podsvícený displej, což zajišťuje snadné a rychlé čtení čísel čipů. S touto čtečkou můžete číst všechny běžně používané typy čipů v Evropě pro označování zvířat, a to včetně ISO čipů FDX-B a EMID.

S čtečkou čipů RD01 budete mít jistotu, že identifikace zvířat probíhá rychle a spolehlivě. Díky nabíjecímu Li-Ion akumulátoru můžete provést až 3000 čtecích cyklů na jedno nabití, což zajišťuje dlouhou výdrž baterie. Čtečku jednoduše dobijete pomocí USB portu počítače, a to během 4 hodin. S hmotností pouhých 66 gramů a kompaktními rozměry se čtečka snadno přenáší a manipuluje s ní pohodlně.

Svěží a moderní design čtečky čipů RD01 je doplněn o jasně svítící dvouřádkový displej, který zobrazuje identifikovaný čip, typ čipu a stav baterie. Díky pracovní frekvenci 134,2 kHz a citlivosti čtečky budete mít vždy přehled o označených zvířatech. S dvouletou zárukou a snadným nabíjením z USB portu je čtečka čipů RD01 ideálním společníkem pro každého, kdo potřebuje spolehlivé a efektivní řešení pro identifikaci zvířat.

Hlavní parametry:
- Určena pro čtení všech běžných typů čipů v Evropě
- Kompatibilní s ISO čipy FDX-B a EMID (ISO standard ISO11784 / 5)
- Napájena lithiovým akumulátorem s možností dobíjení z USB portu
- Hmotnost pouhých 66 gramů
- Pracovní frekvence: 134,2 kHz
- Dvouřádkový jasně svítící displej (velikost 9x25 mm)
- Nabíjení pomocí USB 5 V (nabíječka není součástí balení)
- Doba nabití: 4 hodiny
- Záruka 2 roky
Zobrazit více

Články odjinud