Pokud plánujete stavbu přístřešku nebo jiného menšího objektu a hledáte spolehlivé řešení pro ukotvení konstrukce do země, pak je pro vás ideální volbou kotevní patka BKshop. S touto kotevní patkou nebudete mít žádné starosti s pevným upevněním sloupků vaší stavby do země. Patka je vyrobena z kvalitní oceli a má čtvercovou základnu o rozměrech 71 × 150 × 2 mm, což zajišťuje stabilitu a odolnost proti vnějším vlivům. Díky této kotevní patce budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude bezpečně ukotvena... Celý popis

Koupit za 92 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud plánujete stavbu přístřešku nebo jiného menšího objektu a hledáte spolehlivé řešení pro ukotvení konstrukce do země, pak je pro vás ideální volbou kotevní patka BKshop. S touto kotevní patkou nebudete mít žádné starosti s pevným upevněním sloupků vaší stavby do země. Patka je vyrobena z kvalitní oceli a má čtvercovou základnu o rozměrech 71 × 150 × 2 mm, což zajišťuje stabilitu a odolnost proti vnějším vlivům. Díky této kotevní patce budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude bezpečně ukotvena a pevně stojící.

Hlavní parametry:
- Kotevní patka BKshop
- Model: PSP 70
- Materiál: ocel
- Rozměry základny: 71 × 150 × 2 mm
- Určení: upevnění konstrukcí drobnějších staveb
- Jednoduchá instalace a pevné ukotvení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BKshop

Určitě si přečtěte

Články odjinud