S Roxorem BKshop PSS 60 je stavba lehkých dřevěných konstrukcí hračka! Tato stavitelná patka sloupku je klíčovým prvkem pro spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou, ať už stavíte plot, altán nebo garáž. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, Roxor poskytuje maximální pevnost a stabilitu, což zajišťuje bezpečnost a spolehlivost vaší konstrukce. S tímto solidním a precizně zpracovaným produktem můžete být jisti, že vaše stavba bude stát pevně a dlouhodobě. Hlavní parametry: - Patka sloupku široká... Celý popis

Koupit za 153 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Roxorem BKshop PSS 60 je stavba lehkých dřevěných konstrukcí hračka! Tato stavitelná patka sloupku je klíčovým prvkem pro spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou, ať už stavíte plot, altán nebo garáž. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, Roxor poskytuje maximální pevnost a stabilitu, což zajišťuje bezpečnost a spolehlivost vaší konstrukce. S tímto solidním a precizně zpracovaným produktem můžete být jisti, že vaše stavba bude stát pevně a dlouhodobě.

Hlavní parametry:
- Patka sloupku široká 61 × 125 × 60 × 4 mm
- Ideální pro stavbu plotů, altánů, teras, pergol a dalších lehkých konstrukcí
- Zajišťuje trvalé a spolehlivé spojení dřeva s betonem
- Vyroben z vysoce kvalitní oceli pro maximální pevnost
- Zaručuje bezpečnost a stabilitu vaší stavby
- Dlouhá životnost a spolehlivost konstrukce
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BKshop

Články odjinud