Kotevní patka je nezbytným spojovacím prvkem pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. S touto aplikací se snadno vypořádáte pomocí konvexních hřebíků nebo vrutů o průměru 4 mm, svorníků a matic průměru 12 mm. Upevnění k podkladu je jednoduché prostřednictvím zabetonování. Statická svařovaná kotevní patka s otvory je vyrobena z ocelového plechu o síle 4 mm a je k dispozici v různých rozměrech šířky (A) a délky (B). Naše nabídka zahrnuje dva typy kotevních prvků: tuzemského a... Celý popis

Koupit za 107 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kotevní patka je nezbytným spojovacím prvkem pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. S touto aplikací se snadno vypořádáte pomocí konvexních hřebíků nebo vrutů o průměru 4 mm, svorníků a matic průměru 12 mm. Upevnění k podkladu je jednoduché prostřednictvím zabetonování. Statická svařovaná kotevní patka s otvory je vyrobena z ocelového plechu o síle 4 mm a je k dispozici v různých rozměrech šířky (A) a délky (B).

Naše nabídka zahrnuje dva typy kotevních prvků: tuzemského a zahraničního původu. Obě varianty pocházejí od renomovaných výrobců, s nimiž máme dlouholetou spolupráci. Český partner (kód B...) dodává produkty splňující nejpřísnější měřítka a kritéria ve všech oblastech. Zahraniční výrobce (kód P...) zase nabízí kotevní patky, které se řadí mezi nadstandardní výrobky zahraniční provenience, splňující veškeré technické požadavky na spolehlivost a funkčnost.

Statická svařovaná dvoudílná kotevní patka s možností výškového nastavení je další možností v naší nabídce. Tento výrobek z ocelového plechu a závitové tyče je ideální pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. Opět je k dispozici v různých rozměrech šířky (A) a délky (B).

Hlavní parametry:
- Materiál: ocelový plech
- Síla materiálu: 4 mm
- Průměr hřebíků/vrutů: 4 mm
- Průměr svorníků a matic: 12 mm
- Možnost výškového nastavení: ano
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud