Kotevní patka je nenápadný, avšak zásadní prvek pro pevnost a stabilitu konstrukce. Využívá se k bezpečnému kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. Statická svařovaná kotevní patka je vyrobena z ocelového plechu o síle 4 mm, což zaručuje její odolnost a spolehlivost. Díky otvorům je možné ji snadno připevnit pomocí konvexních hřebíků nebo vrutů o průměru 4 mm, svorníků a matic průměru 12 mm. Uchycení k podkladu je jednoduché – pouze zabetonujete a hotovo. V naší nabídce najdete... Celý popis

Koupit za 90 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kotevní patka je nenápadný, avšak zásadní prvek pro pevnost a stabilitu konstrukce. Využívá se k bezpečnému kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. Statická svařovaná kotevní patka je vyrobena z ocelového plechu o síle 4 mm, což zaručuje její odolnost a spolehlivost. Díky otvorům je možné ji snadno připevnit pomocí konvexních hřebíků nebo vrutů o průměru 4 mm, svorníků a matic průměru 12 mm. Uchycení k podkladu je jednoduché – pouze zabetonujete a hotovo.

V naší nabídce najdete dva typy kotevních prvků: tuzemské od našeho českého partnera a zahraniční od tradičního výrobce. Obě varianty splňují nejnáročnější měřítka a kritéria v oblasti spolehlivosti a funkčnosti. České kotevní patky (kód B...) jsou zaručeně kvalitní, díky dlouholeté spolupráci s ověřenými výrobci. Zahraniční produkty (kód P...) se řadí mezi nadstandardní výrobky ze zahraničí, které jsou aktuálně k dispozici na trhu. Oba typy kotevních patek splňují veškeré technické nároky, které jsou na ně kladeny, a poskytují záruku bezpečného a stabilního kotvení.

**Hlavní parametry:**
- Materiál: ocelový plech
- Síla materiálu: 4 mm
- Průměr otvorů: 4 mm
- Průměr svorníků a matic: 12 mm
- Typ: statická svařovaná
- Dostupné rozměry: šířka patky (A) x délka patky (B)
- Možnost výškového nastavení u dvoudílné kotevní patky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova
Druh patky

Články odjinud