Aplikace Kotevní patka je nezbytným spojovacím prvkem pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. Tato statická svařovaná kotevní patka je vyrobena z ocelového plechu o síle 4 mm a je navržena pro použití s konvexními hřebíky nebo vruty o průměru 4 mm, svorníky a matice průměru 12 mm. Upevnění k podkladu se provádí zabetonováním, což zajišťuje pevnost a stabilitu spoje. V naší široké nabídce naleznete dva typy kotevních prvků: tuzemské od českého partnera (kód B...) a zahraniční... Celý popis

Koupit za 140 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Aplikace Kotevní patka je nezbytným spojovacím prvkem pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. Tato statická svařovaná kotevní patka je vyrobena z ocelového plechu o síle 4 mm a je navržena pro použití s konvexními hřebíky nebo vruty o průměru 4 mm, svorníky a matice průměru 12 mm. Upevnění k podkladu se provádí zabetonováním, což zajišťuje pevnost a stabilitu spoje.

V naší široké nabídce naleznete dva typy kotevních prvků: tuzemské od českého partnera (kód B...) a zahraniční od tradičního výrobce (kód P...). Obě varianty jsou vyrobeny od renomovaných výrobců s dlouholetou zkušeností a ověřenou kvalitou. České produkty splňují ta nejnáročnější měřítka a kritéria ve všech oblastech, zatímco zahraniční kotevní patky patří mezi nadstandardní výrobky ze zahraničí, které jsou v současné době na trhu k dispozici.

Tato dvoudílná kotevní patka s možností výškového nastavení je ideální pro kotvení sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. Je vyrobena z ocelového plechu a závitové tyče, což zajišťuje pevnost a odolnost spoje. S těmito kotevními patkami můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude stabilní a spolehlivá.

Hlavní parametry:
- Materiál: ocelový plech
- Síla materiálu: 4 mm
- Průměr hřebíků/vrutů: 4 mm
- Průměr svorníků a matic: 12 mm
- Možnost výškového nastavení: Ano
- Typ kotevní patky: Statická svařovaná
- Druhy kotevních prvků: Tuzemské (kód B...) a zahraniční (kód P...)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud