Kotevní prvky jsou základním stavebním prvkem pro bezpečné a spolehlivé kotvení sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. V naší nabídce naleznete jak tuzemské kotevní prvky od renomovaného českého výrobce, tak i zahraniční varianty od tradičního výrobce s nadstandardní kvalitou. Kotevní patky od našeho českého partnera (kód B...) jsou synonymem pro spolehlivost a preciznost. Tyto statické svařované dvoudílné patky s možností výškového nastavení jsou vyrobené z ocelového plechu a závitové tyče. Splňují... Celý popis

Koupit za 204 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kotevní prvky jsou základním stavebním prvkem pro bezpečné a spolehlivé kotvení sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. V naší nabídce naleznete jak tuzemské kotevní prvky od renomovaného českého výrobce, tak i zahraniční varianty od tradičního výrobce s nadstandardní kvalitou.

Kotevní patky od našeho českého partnera (kód B...) jsou synonymem pro spolehlivost a preciznost. Tyto statické svařované dvoudílné patky s možností výškového nastavení jsou vyrobené z ocelového plechu a závitové tyče. Splňují ta nejnáročnější měřítka a kritéria ve všech oblastech, což zaručuje bezpečné a stabilní kotvení sloupů a pilířů.

Zahraniční kotevní patky (kód P...) jsou zase synonymem pro nadstandardní kvalitu, která je momentálně na trhu k dispozici. Tyto nastavitelné kotevní patky splňují veškeré technické nároky na spolehlivost a funkčnost. Jsou ideální pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci.

Hlavní parametry:
- Typ: Statická svařovaná dvoudílná kotevní patka
- Materiál: Ocelový plech, závitová tyč
- Možnost výškového nastavení
- Použití: Kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci
- Rozměry: Šířka patky (A) x délka patky (B)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud