Kotevní patka je základním spojovacím prvkem pro pevné kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. Tato statická svařovaná patka je vyrobena z ocelového plechu o síle 4 mm a disponuje otvory pro upevnění pomocí konvexních hřebíků nebo vrutů o průměru 4 mm, svorníků a matic o průměru 12 mm. Upevnění k podkladu je jednoduché - stačí patku zabetonovat a spojení bude pevné a spolehlivé. Hlavní parametry: - Materiál: ocelový plech - Tloušťka: 4 mm - Upevnění: konvexními hřebíky nebo vruty... Celý popis

Koupit za 86 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kotevní patka je základním spojovacím prvkem pro pevné kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. Tato statická svařovaná patka je vyrobena z ocelového plechu o síle 4 mm a disponuje otvory pro upevnění pomocí konvexních hřebíků nebo vrutů o průměru 4 mm, svorníků a matic o průměru 12 mm. Upevnění k podkladu je jednoduché - stačí patku zabetonovat a spojení bude pevné a spolehlivé.

Hlavní parametry:
- Materiál: ocelový plech
- Tloušťka: 4 mm
- Upevnění: konvexními hřebíky nebo vruty o průměru 4 mm, svorníky a matice o průměru 12 mm
- Typ: statická svařovaná kotevní patka
- Dodávané rozměry: šířka (A) x délka (B)
- Dostupné typy: tuzemské (kód B...) a zahraniční (kód P...)
- Kvalita: vysoká, splňuje nejnáročnější technické nároky a kritéria spolehlivosti a funkčnosti
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova

Určitě si přečtěte

Články odjinud