Aplikace Kotevní patka je nezbytným spojovacím prvkem pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. Bezpečné uchycení je zajištěno pomocí konvexních hřebíků nebo vrutů o průměru 4 mm, svorníků a matic o průměru 12 mm, které se zabetonují do podkladu. Statická svařovaná kotevní patka s otvory je vyrobena z ocelového plechu o síle 4 mm a je k dispozici v různých rozměrech šířky (A) a délky (B). Nabízíme dva typy kotevních prvků: tuzemské od českého partnera a zahraniční od tradičního... Celý popis

Koupit za 187 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Aplikace Kotevní patka je nezbytným spojovacím prvkem pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. Bezpečné uchycení je zajištěno pomocí konvexních hřebíků nebo vrutů o průměru 4 mm, svorníků a matic o průměru 12 mm, které se zabetonují do podkladu. Statická svařovaná kotevní patka s otvory je vyrobena z ocelového plechu o síle 4 mm a je k dispozici v různých rozměrech šířky (A) a délky (B). Nabízíme dva typy kotevních prvků: tuzemské od českého partnera a zahraniční od tradičního výrobce. České produkty splňují nejnáročnější měřítka a kritéria, zatímco zahraniční patří mezi nadstandardní výrobky ze zahraničí. Oba typy patky jsou navrženy tak, aby splnily veškeré technické nároky na spolehlivost a funkčnost.

Hlavní parametry:
- Materiál: ocelový plech
- Síla materiálu: 4 mm
- Průměr hřebíků/vrutů: 4 mm
- Průměr svorníků a matic: 12 mm
- Způsob uchycení: zabetonováním
- Typy: tuzemský (kód B...) a zahraniční (kód P...)
- Rozměry: šířka (A) x délka (B)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud