Bova patka kotvení 60x60

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Statická svařovaná kotevní patka s otvory je ideálním řešením pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. Tato patka je vyrobena z ocelového plechu a poskytuje spolehlivost a stabilitu ve vašem stavebním projektu. Nabízíme vám dva typy kotevních prvků - tuzemského výrobce, který splňuje nejnáročnější měřítka a kritéria, a tradičního zahraničního výrobce, jehož produkty jsou nadstandardní a kvalitou se řadí mezi ty nejlepší na trhu. S našimi kotevními patkami můžete být jisti, že... Celý popis

Koupit za 75 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Statická svařovaná kotevní patka s otvory je ideálním řešením pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. Tato patka je vyrobena z ocelového plechu a poskytuje spolehlivost a stabilitu ve vašem stavebním projektu. Nabízíme vám dva typy kotevních prvků - tuzemského výrobce, který splňuje nejnáročnější měřítka a kritéria, a tradičního zahraničního výrobce, jehož produkty jsou nadstandardní a kvalitou se řadí mezi ty nejlepší na trhu. S našimi kotevními patkami můžete být jisti, že vaše konstrukce bude pevná a spolehlivá.

Hlavní parametry:
- Materiál: ocelový plech
- Typ: statická svařovaná kotevní patka
- Použití: kotvení tlačených sloupů a pilířů
- Dostupné rozměry: šířka patky (A) x délka patky (B)
- Výrobci: tuzemský (kód B...) a zahraniční (kód P...)
- Kvalita: splňuje nejnáročnější technické nároky a měřítka
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud