Kotevní patka je nenápadný, ale zásadní prvek pro bezpečné kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. S touto statickou svařovanou patkou z ocelového plechu o síle 4 mm můžete být jisti, že váš projekt bude stát na pevných základech. Díky otvorům je instalace snadná a rychlá, ať už se rozhodnete pro konvexní hřebíky, vruty, svorníky nebo matice. Naše nabídka zahrnuje dva typy kotevních prvků: tuzemské od českého partnera a zahraniční od tradičního výrobce. Nezáleží na tom, který... Celý popis

Koupit za 77 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kotevní patka je nenápadný, ale zásadní prvek pro bezpečné kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. S touto statickou svařovanou patkou z ocelového plechu o síle 4 mm můžete být jisti, že váš projekt bude stát na pevných základech. Díky otvorům je instalace snadná a rychlá, ať už se rozhodnete pro konvexní hřebíky, vruty, svorníky nebo matice.

Naše nabídka zahrnuje dva typy kotevních prvků: tuzemské od českého partnera a zahraniční od tradičního výrobce. Nezáleží na tom, který typ si vyberete, oba splňují nejnáročnější měřítka a kritéria spolehlivosti a funkčnosti. České produkty jsou zárukou kvality a precizního zpracování, zatímco zahraniční patky se řadí mezi nadstandardní výrobky ze zahraničí.

Hlavní parametry:
- Statická svařovaná kotevní patka z ocelového plechu o síle 4 mm
- Možnost použití konvexních hřebíků, vrutů, svorníků nebo matic o průměru 4 mm
- Umožňuje kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci
- Snadná instalace díky otvorům pro spojovací materiál
- Dostupné rozměry: šířka patky (A) x délka patky (B)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova

Určitě si přečtěte

Články odjinud