Kotevní prvky jsou základním stavebním prvkem pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. V naší nabídce najdete dva typy kotevních prvků: tuzemské od našeho českého partnera a zahraniční od tradičního zahraničního výrobce. České kotevní prvky (kód B...) splňují ta nejnáročnější měřítka a kritéria ve všech oblastech, zatímco zahraniční kotevní prvky (kód P...) patří mezi nadstandardní výrobky ze zahraničí. Oba typy kotevních prvků jsou vyrobeny z ocelového plechu a závitové tyče,... Celý popis

Koupit za 152 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kotevní prvky jsou základním stavebním prvkem pro kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci. V naší nabídce najdete dva typy kotevních prvků: tuzemské od našeho českého partnera a zahraniční od tradičního zahraničního výrobce. České kotevní prvky (kód B...) splňují ta nejnáročnější měřítka a kritéria ve všech oblastech, zatímco zahraniční kotevní prvky (kód P...) patří mezi nadstandardní výrobky ze zahraničí. Oba typy kotevních prvků jsou vyrobeny z ocelového plechu a závitové tyče, a nabízejí možnost výškového nastavení.

Hlavní parametry:
- Typ: Statická svařovaná dvoudílná kotevní patka
- Materiál: Ocelový plech a závitová tyč
- Použití: Kotvení tlačených sloupů a pilířů k podkladní konstrukci
- Funkce: Možnost výškového nastavení
- Rozměry: Šířka patky (A) x délka patky (B)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova

Články odjinud