Tento rohovník o délce 240 mm je ideální pro instalaci ve vaší domácnosti nebo kanceláři. Jeho design typu 03-04 BOVA zajišťuje snadnou montáž a skvělý vzhled. Vyroben je z kvalitního zinku v bílé barvě, která se hodí do většiny interiérů. S balením obsahujícím 5 kusů máte dostatek materiálu pro kompletní pokrytí rohů místnosti. Díky tomuto rohovníku můžete elegantně zakrýt nerovnosti a zároveň chránit nábytek před poškozením. Hlavní parametry: - Délka: 240 mm - Typ: 03-04 BOVA - Materiál: Zinek... Celý popis

Koupit za 22 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento rohovník o délce 240 mm je ideální pro instalaci ve vaší domácnosti nebo kanceláři. Jeho design typu 03-04 BOVA zajišťuje snadnou montáž a skvělý vzhled. Vyroben je z kvalitního zinku v bílé barvě, která se hodí do většiny interiérů. S balením obsahujícím 5 kusů máte dostatek materiálu pro kompletní pokrytí rohů místnosti. Díky tomuto rohovníku můžete elegantně zakrýt nerovnosti a zároveň chránit nábytek před poškozením.

Hlavní parametry:
- Délka: 240 mm
- Typ: 03-04 BOVA
- Materiál: Zinek
- Barva: Bílá
- Balení: 5 ks
Zobrazit více

Parametry

Druh rohovníky

Určitě si přečtěte

Články odjinud