Tesaři a řemeslníci, máme pro vás skvělý nástroj, který vám usnadní práci při spojování dřevěných prvků! Naše rohovníky jsou navrženy tak, aby umožnily snadné a pevné spojení prvků ve vašich tesařských konstrukcích. Díky nim budete moci rychle a efektivně pracovat na svých projektech a dosáhnout skvělých výsledků. S rohovníky budete mít jistotu, že vaše spoje budou pevné a odolné. Hlavní parametry: - Materiál: kov - Průměr kroužkových hřebíků: 4 mm - Průměr vrtů, svorníků a matic: 10 mm - Určeno... Celý popis

Koupit za 10 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tesaři a řemeslníci, máme pro vás skvělý nástroj, který vám usnadní práci při spojování dřevěných prvků! Naše rohovníky jsou navrženy tak, aby umožnily snadné a pevné spojení prvků ve vašich tesařských konstrukcích. Díky nim budete moci rychle a efektivně pracovat na svých projektech a dosáhnout skvělých výsledků. S rohovníky budete mít jistotu, že vaše spoje budou pevné a odolné.

Hlavní parametry:
- Materiál: kov
- Průměr kroužkových hřebíků: 4 mm
- Průměr vrtů, svorníků a matic: 10 mm
- Určeno pro rohové spojování dřevěných prvků
- Snadné použití a instalace
- Zajišťuje pevné a spolehlivé spoje
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova
Druh rohovníky

Články odjinud