Bova Rohovník BV/R-180

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Rozhodněte se pro kvalitní a spolehlivou statickou rohovou spojku s otvory pro vaše hobby projekty. Tato spojka je vyrobena z ocelového pozinkovaného plechu o síle 2 mm, což zaručuje její pevnost a odolnost. Díky svému designu a kvalitnímu materiálu poskytuje bezpečné spojení a stabilitu vašim konstrukcím. Ideální pro různé stavební a řemeslné práce, kde potřebujete spolehlivé spojení rohů. Nechte se přesvědčit o výhodách této statické rohové spojky a získejte klidné spaní, že vaše projekty budou... Celý popis

Koupit za 17 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozhodněte se pro kvalitní a spolehlivou statickou rohovou spojku s otvory pro vaše hobby projekty. Tato spojka je vyrobena z ocelového pozinkovaného plechu o síle 2 mm, což zaručuje její pevnost a odolnost. Díky svému designu a kvalitnímu materiálu poskytuje bezpečné spojení a stabilitu vašim konstrukcím. Ideální pro různé stavební a řemeslné práce, kde potřebujete spolehlivé spojení rohů. Nechte se přesvědčit o výhodách této statické rohové spojky a získejte klidné spaní, že vaše projekty budou držet pevně pohromadě.

Hlavní parametry:
- Materiál: ocelový pozinkovaný plech
- Tloušťka materiálu: 2 mm
- Design: statická rohová spojka s otvory
- Rozměr: délka přepony (A)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova
Druh rohovníky

Určitě si přečtěte

Články odjinud