Bova Rohovník BV/R-240

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud hledáte spolehlivou a odolnou statickou rohovou spojku pro vaše hobby projekty, pak je tato spojka ideální volbou pro vás. Vyrobená z ocelového pozinkovaného plechu o síle 2 mm, tato spojka poskytuje pevnost a stabilitu pro vaše konstrukce. Díky svému rohovému designu s otvory umožňuje snadné a pevné spojení prvků bez nutnosti složité instalace. S rozměrem určeným délkou pomyslné přepony (A) se tato spojka snadno integruje do vašich projektů a poskytuje spolehlivé spojení, které vydrží i náročné... Celý popis

Koupit za 23 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou a odolnou statickou rohovou spojku pro vaše hobby projekty, pak je tato spojka ideální volbou pro vás. Vyrobená z ocelového pozinkovaného plechu o síle 2 mm, tato spojka poskytuje pevnost a stabilitu pro vaše konstrukce. Díky svému rohovému designu s otvory umožňuje snadné a pevné spojení prvků bez nutnosti složité instalace. S rozměrem určeným délkou pomyslné přepony (A) se tato spojka snadno integruje do vašich projektů a poskytuje spolehlivé spojení, které vydrží i náročné podmínky. Nechte se inspirovat a vytvářejte s jistotou díky této kvalitní statické rohové spojce.

Hlavní parametry:
- Materiál: ocelový pozinkovaný plech
- Tloušťka materiálu: 2 mm
- Design: rohový s otvory
- Rozměr: délka pomyslné přepony (A)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova
Druh rohovníky

Určitě si přečtěte

Články odjinud