Zahradní květináč, který dodá vaší zahradě eleganci a styl. Tento květináč je vyroben z kvalitního plechu o tloušťce 2,0 mm a má výšku 100 mm, což z něj činí ideální doplněk pro vaše rostliny. Díky spojovacím prostředkům, jako je hřebík BV/KH pr. 4,0 mm a šroub pr. 10,0 mm, je tento květináč stabilní a pevný. Skvělá volba pro každého milovníka zahradničení, který si chce vytvořit krásný zelený kout. Hlavní parametry: - Tloušťka plechu: 2,0 mm - Výška: 100 mm - Spojevovací prostředky: hřebík BV/KH... Celý popis

Koupit za 70 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahradní květináč, který dodá vaší zahradě eleganci a styl. Tento květináč je vyroben z kvalitního plechu o tloušťce 2,0 mm a má výšku 100 mm, což z něj činí ideální doplněk pro vaše rostliny. Díky spojovacím prostředkům, jako je hřebík BV/KH pr. 4,0 mm a šroub pr. 10,0 mm, je tento květináč stabilní a pevný. Skvělá volba pro každého milovníka zahradničení, který si chce vytvořit krásný zelený kout.

Hlavní parametry:
- Tloušťka plechu: 2,0 mm
- Výška: 100 mm
- Spojevovací prostředky: hřebík BV/KH pr. 4,0 mm, šroub pr. 10,0 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova
Druh trámové botky

Určitě si přečtěte

Články odjinud